• istanbul_tesisat_sızıntı_tespit
 • kırmadan su kaçağı bulma
 • ankara tuvalet tıkanıklığı açma
 • su_tesisat_kaçak_arama
 • yerden_ısıtma_temizlik

Tıkalı Boru Açma Tıkanıklık Açma KIRMADAN

tikali_boru_acma

Tıkalı gider borularında kırmadan tıkanıklık açma hizmeti veren firmamızdan aynı zamanda kamera ile görüntü aldırabilirsiniz. Ev atık su gider tesisatları tıkandığında, su geri taşmaya başladığında aklınaza su tesisatçıları gelebilir. Fakat her su tesisat ustalarında tıkanıklık açan robot makineler bulunmayabilir. Yenilikçi makine parkuruna sahip kanal açma firmamız tıkalı boru açma işlerinizi garantili olarak yapmaktadır.

Beton veya zemin altından gider atık su giderlerinde zahmetsiz tıkalı boru açma hizmetinden sizde yararlanın. Hem zahmet çekmeyin hemde paranız cebinizde kalsın. Tıkanık boru açma robotla etraf kirlenmeden pimaşın içi tertemiz yapılana kadar temizlenir. Hiçbir yeri kırmadan tıkalı boruları açma hizmeti veren firmamız Robot denilen teknoloji ile kamera sistemlerini birleştirerek su tesisat sektöründe hizmet vermektedir. Evinizin seramikleri kırılmadan yapılan bu işlem görüntüle sistemleri ile ilerde olauşacak problemleride ortaya çıkarmaktadır. Çok sevdiğiniz seramikleriniz kırılarak, evinizde maliyetli ve yorucu olan tadilat işlerine son veriyoruz.

 • KIRMADAN ROBOTLA TIKALI ATIK SU BORUSU AÇMA
 • TIKALI GİDER BORUSU AÇMA
 • TIKALI MUTFAK GİDERİ AÇMA
 • TIKALI LAVABO GİDERİ AÇMA
 • TIKALI ANA GİDER BORUSU AÇMA
 • TIKANMIŞ ATIK SU GİDERİ AÇMA
 • Lavabo tıkanıklığı Açma
 • Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Klozet Tıkanıklığı Açma
 • Banyo Gideri tıkanıklığı Açma
 • Süzgeç Tıkanıklığı Açma
 • Evye gider Tıkanıklığı Açma

Hepimizin tesisat ile ilgili yaşadığı sorunların büyük kısmı banyodandır.Bazen akan musluklar,bazen sebebini bilemediğimiz su sızıntıları ,bazende de küvet yada duş kabininde tıkanan giderler.Hepsi can sıkıcı ve yorucudur.Özellikle tıkanan banyo giderleri çok can sıkıcıdır.Tıkanan duş gideri yada küvet giderini açmaya çalışmak kimi zaman işkenceye kadar varır.Hatta bazen tıkanan duş gideri (küvet gideri) suyu yeterince hızlı çekemediği için fazla suyunuz alt komşunuza bile rahatsızlık verir alt kata sızarak.Bazen neredeyse duş giderlerinde ki tıkanıklıklar yaşadığınız mekan da memleket meselesi haline dönüşür.Herkes tıkanan duş gideri yada tıkalı banyo gideriniz hakkında bir akıl verir ,yada çözüm yolları önerir.Bazı istisnalar dışında bu çözümler pekte işe yaramaz.Üstelikte türlü kimyasallara bir sürü para ödeyip günlerce de kafa yorarsınız bu can sıkıcı meseleye.Oysa İstanbul Tesisat tıkanan duş gideriniz yada banyo giderinizi yalnızca bir telefon ile çözüme ulaştırır.Üstelik evinizi kirletmeden,sizi yormadan ve evinizi kırmadan.Tıkanmış banyo giderinizi çözüme ulaştırmak bir telefon kadar kolay artık

Klozet Tıkanıklığı Açma ,Tıkanmış Klozet :

Klozet tıkandı, gider tıkandı ,ne yapacağımı bilemiyorum.Başıma gelebilecek en kötü felaket geldi diyorsanız hiç telaş etmeyin.İstanbul Tesisat ile artık bu problem kabusunuz olmasın.Klozet tıkanıklığı ,tıkalı bir gider sizi bu kadar korkutmasın.Gider tıkanıklığı , hele de bir klozette ise bir felakete eşdeğer olabilir zaman zaman.Daha doğru bir deyimle İstanbul Tesisattan önce böyle olabilirdi.İstanbul tesisat ile birlikte klozet tıkanıklığı kabusunuz olmaktan çıktı.Çok kısa bir sürede tıkanmış klozetiniz yada ,tıkalı giderinizi açıyoruz.Üstelikte kullandığımız teknoloji ve profesyonel ekibimizle evinizi kirletmeden,kırmadan,dökmeden ve en önemlisi de sizi yormadan makul bir fiyat ile kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.İstanbul Tesisatın bu kaliteli hizmetine ulaşabilmek için tek yapmanız gereken klozet tıkanıklığı yada tıkanmış gideriniz için bizi aramak.  

Banyolarda kimi zaman dikkatiz kullanım kimi zamanda size bağlı olmayan sebeplerden en çok tıkanan giderlerden biridir lavabo giderleri ve dolayısı ile lavabo tıkanıklığı.Lavabo tıkanıklığı ve tıkanmış bir lavabo ile ilgili en bilinen çözüm lavabonun dirseği ve borusu ulaşılabilir bir yerde ise dirseği sökerek temizlemek ve lavabo tıkanıklığını çözüme kavuşturmak.Ama bazen bağlantı ile alakalı, bazen de tesisat ile ilgili olarak bu yöntem tıkanmış lavabo üzerinde bir işe yaramaz.Tıkanmış lavabo ve tıkalı gider büyük bir kabusa dönüşür.Tıkalı lavabonuzu temizlemek ve açtırmak ise sizi kara kara düşündürür.Çünkü lavabo tıkanıklığını çözme sonucunda olabilecekler moralinizi bozar.Kırılan dökülen yerler,ek tadilatlar,yorgunluk....Tabi tüm bunları yaşamadan sadece kahvenizi yudumlayarak dakikalar için İstanbul tesisat ile tıkanmış lavabonuzu açtırarak çözüme kavuşturabilirsiniz.Üstelik kırmadan ,dökmeden ,lavabonuz ve eviniz size tertemiz teslim edilerek.İstanbul Tesisatın profesyonel ve titiz eki ile birlikte.

Tıkanan giderlerin en sık rastlananı mutfak giderlerindeki tıkanıklıklarıdır.Ev hanımlarının en çok canını sıkan ve yoran mutfak lavabosunun tıkanması meselesidir.Mutfak giderinin tıkanması ile ortaya çıkan ilk belirti kötü kokulardır.Genellikle tıkanan mutfak gideri ilk sinyalini böyle verir.Bu durumda tıkanan mutfak giderine yapılan yerinde müdahaleler yararlı olabilir.(Lavabo açıcı,çeşitli açıcı kimyasallar,pompa v.b) Fakat mutfak giderindeki kokular ve tıkanmalar sıklaşmışsa bu sizin sorunu yalnızca kısa vadede çözdüğünüzü gösterir.Yani bu mutfak giderini ileri bir zamanda başınızı ağrıtacak şekilde tıkanmasının belirtisi gibidir.Hele de tıkanan mutfak giderindeki bağlantıları sürekli eğilip bükülen borular ve ekler şeklindeyse sorun sandığınızdan büyük olabilir.Çünkü bu tip boru ve tesisatlar da köşeler de önce tortular birikir ve bu köşelerde zamanla kalın bir tabaka halini alır.Eğer mutfak lavabonuzu birazda dikkatsiz kullanıyorsanız buradaki tortular deyim yerindeyse katılaşıp ,kayalaşır.Ve artık neredeyse tıkanan mutfak lavabonuz,mutfak gideriniz bir damla su bile geçirmez.Bu durumda yapılabilecek en akılcı çözüm profesyonel bir yardım almaktır.İstanbul Tesisat olarak mutfak,banyo,klozet v.b tüm gider tıkanıklıklarında evinizi kırmadan,dökmeden ve kirletmeden tıkanıklılarınızı açıyor,gider tıkanıklığı kabuslarına son veriyoruz.Profesyonel ve güvenilir ekibimizin titiz çalışmaları ile siz evinizin keyfini çıkarırken biz sorunlarınızı en çabuk şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma ,Tıkanmış Tuvalet:

Evlerde yaşanan en büyük krizlerden biridir tıkanmış bir tuvalet yada gider.Çoğu zaman da krize dönüşmesinin çok haklı sebepleri vardır.Tıkanmış tuvalet,tıkalı bir tuvalet yada tıkalı bir giderin başınıza açacağı sıkıntılar azımsanmayacak kadar çoktur.Çoğu zamanda tıkanmış tuvalet yada gider yapılan yanlış bir müdahale daha da büyük bir sıkıntıya yol açar.Örneğin Avcılarda tıkanan bir tuvalette ev sahibinin yaptığı yanlış müdahale tuvaletin taşması gibi korkunç bir durumla sonuçlanmış ve ekibimiz daireye ulaştığında bir kez daha tıkanmış tuvalet yada gidere yanlış bir müdahalenin nelere sebep olabileceğini gözleriyle görmüştür.Tıkanmış tuvalet yüzünden mahvolmuş eşyalar ve korkunç durumda bir ev.(Ev sahibinin ruh hali de cabası tabi ki)Oysa İstanbul tesisat ile eviniz kirlenmeden ve hiç yorulmadan çok kısa bir sürede tıkalı tuvaletiniz yada giderinizi açtırmak mümkün.Üstelikte son teknoloji ve profesyonel ustalar ile birlikte.Siz kahvenizi yudumlarken bir telefon ile profesyonel çözüm İstanbul tesisat ile ayağınıza gelsin.

Kanalizasyon borularında ki tıkamalar iki çeşittir. Ana boru tıkanıklığı ve konutunuzun içerisinde yaşanan tıkanmalardır. Bu iki tıkanıklığı birbirinden ayırt etmek çok kolaydır. Eğer yukarıdan tuvalet veya lavabo kullanıldığında sizin dairenizden herhangi bir kanalizasyon taşma yapıyorsa anlayın ki ana boruda bir tıkanma meydana gelmiştir. Lavabodan su döktüğünüzde su geri geliyor, gitmiyorsa kendi dairenizin hatlarında tıkanıklık var demektir. Şimdi bu iki tıkanıklığı birer konu başlığı altında detaylı inceleme yapalım.

a- Ana boru tıkanıklığı açma

Ana gider boruları dairenizden çıkan kanalizasyon borularının bağlandığı ve ordanda belediyenin kanalizasyonuna gittiği tesisattır. Ana hatlarda yaşanan sıkıntılar genelde giriş katlarda cereyan eder. Hattın tamamının veya bir kısmının tıkanması halinde kanalizasyon suları en alt kattaki dairenin en alt seviyedeki giderinden geri çıkmaya başlar. Üst katlar kullanım yaptıkça da su bodrum katta ki daireden çıkar. Bu yüzden bodrum katları satın alırken birkez daha düşünün. Yada daire alırken tesisatları çok iyi kontrol ettirin. Bazende kat aralarında ana boru tıkanmaları yaşanabilir. Bu tür tıkanmalarda dairenizden gelen boru ile ana boru arasında yer alan çatalda tıkanmaya sebep olur. Tıkanıklık açılmadığı takdirde atık sular bir üst kattan dışarı çıkmaya başlar.

b- Daire içerisinde yaşanan tıkanmalar

Herhangi bir bez veya katı cisim kaçırılmadığı sürece bu alanlarda tıkanmalar meydana gelmez. Tuvaletlere genelde kaçırılan yabancı cisimler haricinde tuvalet hatları genelde tıkanmaz. Çok yoğun kullanılan tuvalet kağıtları başlıca sebepler arasında yer alır. Mutfak giderlerinde yaşanan tıkanmaların %90 tesisatçıların hatasından kaynaklanmaktadır. Bu hatalara düşmemek için aşağıdaki kurallara uymak gerekir.

1- Mutfak atık su gider borularını yatayda uzun tutmamak gerekir. En fazla uzunluk 3 metre olmalıdır.

2- Yatayda döşenen borulara yeterli eğimin verilmesi gerekir.

3- 90 derece dirsek yerine dönüşlerde 45 derecelik dirsekler tercih edilmelidir. Bu hatayı genelde ustalar kolon dönerken yaparlar.

4- Lavabo boru hattı 5 metreden daha uzun mesafe çekilecekse hattın çapının 70 lik diye tabir edilen borudan çekilmesi daha iyi olacaktır.

tıkanıklık açma yöntemleri, tıkalı boru açma yolları, kırmadan gider borusu açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı boru açma, tıkanık boru açma, boru tıkanıklığı açma, kırmadan boru açma, tıkanmış tesisat borusu açma, lavabo aç, tuvalet aç, klozet aç, pimaş aç

TELEFON BİLGİLERİ

istanbul tesisat merkez telefon
Merkez Ofis
0212 645 33 33
0532 283 64 40
istanbul tesisat anadolu yakası telefon
Anadolu Yakası Şube
0216 383 36 33
0532 397 38 27
istanbul tesisat ankara telefon
Ankara Bayi
0312 276 08 38
0549 303 82 76
istanbul tesisat izmir telefon
İzmir Bayi
0232 243 88 88
0538 785 31 91
istanbul tesisat kütahya telefon
Kütahya Şube
0533 336 94 92